Kontenery na gruz i Wiór osikowy

4 3 lipca 2018

Sufit napinany

Sufit napinany
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Sufit napinany a czystość

Remont domu, choćby miał objąć wyłącznie jego malowanie, najczęściej kojarzy się nam z potężnym bałaganem. To samo dotyczy zmian przeprowadzanych w obrębie sufitu. Ale nie zawsze remont sufitu musi wiązać się z tonami kurzu i brudu. Nie jest tak, gdy na przykład decydujemy się na sufit napinany. Wówczas mamy do czynienia z rozwiązaniem bardzo higienicznym i to pod wieloma względami. Po pierwsze montaż takiego sufitu nie generuje żadnych odpadków. W pomieszczeniu cały czas jest porządek. A ponieważ prace trwają zaledwie kilka godzin i nie trzeba przed nimi wynosić z pomieszczenia mebli, wszystko przebiega niezwykle sprawnie.
Drugi element, na jaki należy zwrócić uwagę, to przestrzeń między sufitem napinanym, a sufitem betonowym. Aby nie stała się ona źródłem rozwoju drobnoustrojów, pomiędzy ścianę i sufit wkłada się specjalne listwy. Dzięki nim nie przedostaje się do niej, ani kurz, ani żaden insekt. Jak więc widać, decydując się na taki sufit, wybieramy rozwiązanie komfortowe pod wieloma względami.

About 

Related Articles

Tagi: highlightersmink, wałki pa66, biceps 34cm, certyfikat flange fitter, kostka fakturowana producent, elwix torba, redox extreme efekty, usuwanie graffiti toruń, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, durobet ceny, plisy Oświęcim